Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Створення Національного каталогу українських експортерів харчової органічної продукції!

26 Лютого 2021 14:10

Створення Національного каталогу українських експортерів харчової органічної продукції!

Шановні виробники та експортери, запрошуємо вас долучитись до створення Національного каталогу українських експортерів органічної продукції, який надасть вам постійну можливість знаходити нових партнерів та бути впізнаваними серед європейських байєрів, дистриб’юторів, імпортерів, тощо.

Національний каталог - це:

  • Пасивний пошук нових партнерів за кордоном для експорту органічної продукції;
  • Просування впізнаваності бренду компанії та продукції серед гравців гравців світового ринку;
  • Можливість приєднатися до органічної онлайн-конференції, під час якої будуть присутні представники іноземних компаній;
  • Отримання актуальної аналітичної інформації та потенційних партнерських запитів міжнародних компаній від Офісу з просування експорту.

Фінальна версія веб-каталогу буде опублікована на міжнародних органічних ресурсах та поширена серед потенційних партнерів у країнах Європейського Союзу.

Наступним кроком у просуванні українських органічних експортерів стане створення онлайн-каталогу на міжнародній версії експортного веб-порталу, який буде запущено навесні 2021 року. Інформація про Ваше підприємство буде постійно доступна для імпортерів з усього світу.

Щоб приєднатись до створення національного каталогу українських експортерів заповніть, будь ласка, інформацію про Вашу компанію за наступним посиланням: https://forms.gle/idyWMTooTe7cqqsj9

Ініціатива реалізується Офісом з просування експорту України, українським сертифікаційним органом ТОВ «Органік стандарт» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).


В рамках створення національного каталогу планується проведення ОРГАНІЧНОЇ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ

Це профільний захід для українських представників органічного сектору, метою якого є створення торговельних можливостей для вітчизняних виробників з виходу та закріпленню на ринках країн ЄС, встановлення та налагодження бізнес-контактів.

В РАМКАХ ПРОЕКТУ ВКЛЮЧЕНО:

  • Освітні заходи на тему тенденцій та трендів українського органічного сектору;
  • Аналіз торговельних можливостей європейського органічного ринку та рекомендації щодо виходу на локальні ринки даного регіону;
  • Розвиток навичок ведення переговорів з міжнародними бізнес-гравцями;
  • В2В зустрічі з потенційними партнерами;
  • Просування впізнаваності бренду Вашої компанії та продукції серед гравців європейського ринку;
  • Пряма комунікація з європейськими компаніями у розрізі потреб та тенденцій органічного європейського ринку.

*В рамках бізнес-зустрічей також можлива участь імпортерів зі США, Швейцарії, Норвегії тощо. Попередні дати проведення: узгоджується.

Попередні дати проведення: узгоджується.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності