Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Ринок електронної комерції в Україні: 2020 рік

Комплексне дослідження про ринок електронної комерції в Україні у 2020 році було проведено Baker Tilly in Ukraine, Soul Partners та AEQUO Law Firm за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

У межах дослідження був проведений аналіз стейкхолдерів ринку, надано огляд структури, тенденцій ринку та аналіз секторів електронної комерції. Дослідження представляє аналіз регуляторних питань, що стримують розвиток електронної комерції, огляд найкращих практик в секторі електронної комерції в Україні та світі, а також аналіз національних та міжнародних платформ електронної комерції, ключових гравців, їх стратегії та останні напрацювання. Згідно даних дослідження ринок електронної комерції є одним із найдинамічніших в Україні, обсяг ринку у 2020 році досягнув $4 млрд, що становить 8.8% від загального обсягу роздрібної торгівлі.

Підготовка цього дослідження стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в межах Програми «Конкурентоспроможна економіка України». Думки авторів не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності