Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Riga Food 2023

Дата:06 - 09 Вересня 09:00 - 18:00
Тривалість: 3 дні
Формат:Виставка
Локація: Латвія. Рига
Сектори: Харчова промисловість
Riga Food 2023

Детальніше про захід

З 7 до 9 вересня 2023 року відбудеться найважливіша подія продовольчої галузі Балтії – виставка «Riga Food 2023» з експозиціями міжнародних та місцевих підприємств, презентаціями інновацій та новітніх продуктів, конкурсами майстрів та продуктів харчування, захопливими шоу, пізнавальними майстер-класами та дегустаціями.

Під час заходу професіонали харчової індустрії зможуть знайомитися з актуальними новинками галузі, розширити ділові контакти, сприяючи співпраці та розвитку свого бізнесу, а гурмани – спостерігати за шоу, дегустувати нові продукти та черпати ідеї для свого раціону.

До Міжнародного виставкового центру «Кіпсала» запрошують всіх охочих, щоб надихнутися різноманітністю ідей меню, скуштувати новинки, подивитися та насолодитися змаганнями професійних кухарів, кондитерів та барменів.

Тематично захід поділено на сектори: продукти харчування; технології та інгредієнти; упаковка; функціональні продукти; делікатеси; напої; ритейл; готельне обладнання; чищення та дезінфекція; наукова розробка у харчовій промисловості; логістика.

B2B Marketplace об’єднує компанії (покупців і постачальників) з багатьох країн. Це унікальна можливість створити нові ділові контакти та контракти. Зустрічі відбуватимуться на стендах експонентів Riga Food, у спеціальній зоні на стенді Innovation, у мережі Інтернеті та будуть організовані заздалегідь за допомогою платформи.

На «Riga Food 2023» свої новітні продукти та послуги презентують понад 400 підприємств з 25 країн світу: Латвії, Литви, Естонії, Угорщини, України, Італії, Іспанії, Узбекистану, Грузії, Канади, Молдови, Німеччини, Польщі, США, Мексики тощо.

Детальніше за посиланням.

Просимо перевіряти дати заходів, оскільки організатори можуть з різних причин переносити події.

У разі відсутності точної дати проведення заходу, може бути зазначено місяць, у якому подія відбулася у попередньому році (роках): після появи точної дати від організаторів, її одразу буде опубліковано.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності