Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Міжнародна виставка органічних продуктів «BIOFACH 2023»

Дата:14 - 17 Лютого 09:00 - 18:00
Тривалість: 4 дні
Формат:Виставка
Локація: Німеччина. Нюрнберг
Організатор: Офіс з розвитку підприємництва та експорту
Сектори: Харчова промисловість
Міжнародна виставка органічних продуктів «BIOFACH 2023»

Детальніше про захід

Запрошуємо українських експортерів взяти участь у найбільшій світовій виставці органічної харчової продукції «BIOFACH 2023» та представити власну продукцію у межах Х Національного павільйону України.

Це буде 10-та ювілейна участь українських органічних експортерів на найбільшій міжнародній події галузі.

BIOFACH є найбільшою міжнародною виставкою органічних продуктів, яка щорічно проходить взимку у німецькому Нюрнберзі та збирає тисячі відвідувачів з різних куточків світу. У 2021 BIOFACH відбувся у онлайн-форматі у зв'язку з пандемією COVID-19. У 2022 році пройшла нетрадиційна «літня версія» BIOFACH, яка зібрала 2276 експонентів з 94 країн світу та понад 24 000 відвідувачів з 137 країн. Також виставку відвідало понад 1000 працівників ЗМІ з 40 країн світу.

У 2022 році Україна була представлена на BIOFACH 2-ма стендами загальною площею 200 м2. Загальна кількість компаній-експонентів - 32 учасники.

Паралельно з роботою виставки на BIOFACH проходить конгрес, у межах якого відбуваються тематичні сесії, присвячені поточному розвитку та тенденціям ринку, політичним та законодавчим змінам тощо. Ключовим питанням конгресу на BIOFACH 2023 стане «Органічне землеробство, захист клімату та здоров’я: Який зв’язок між здоровими ґрунтами та здоровими людьми?».

Національний павільйон України організований ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України, громадською спілкою «Органічна Україна», асоціацією «Ягідництво України» та Органічною ініціативою.

Підтримку надають:

 • Європейський Союз і уряд Німеччини через програму міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» у партнерстві з німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmb;
 • ЄБРР за фінансування Швейцарії в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР (донори Фонду: Італія, Ірландія, Японія, Корея, Люксембург, Швеція, Швейцарія, США, Тайвань Бізнес – Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР та Норвегія);
 • Швейцарія в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D);
 • проєкт «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA), який фінансується Федеральним міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини.

Переваги участі

у межах Х Національного павільйону України:

 • Обладнане робоче місце.
 • Розміщення інформації про компанію на порталі BIOFACH 2023.
 • Згадка інформації про компанії у національних ЗМІ.
 • Супровід та організаційна підтримка: планування індивідуальних B2B-зустрічей, запрошення іноземних партнерів, супровід під час B2B-зустрічей тощо.

Критерії участі:

 1. Компанія є зареєстрованим суб'єктом (приватний підприємець або юридична особа) згідно з чинним законодавством України;
 2. Мінімум 51% акцій компанії належать громадянам України;
 3. Наявність чинного сертифіката органічного виробництва та/або обігу органічної продукції;
 4. Принаймні один учасник від компанії володіє англійською мовою;
 5. Наявність вебсайту (або експортної сторінки) англійською мовою.

Як подати заявку на участь?

Крок 1: Заповнити реєстраційну форму учасника.

Крок 2: Пройти співбесіду з організаторами. Мета співбесіди: визначити ваші потреби та готовність до участі у міжнародній виставці.

Дедлайн подачі заявок: до 30 грудня 2022 року (включно).

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності