Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

InnoTrans 2022

Дата:20 - 23 Вересня 09:00 - 18:00
Тривалість: 3 дні
Формат:Виставка
Локація: Німеччина. Берлін
Організатор: Міністерство закордонних справ України, Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»
Сектори: Машинобудівна промисловість
InnoTrans 2022

Про захід

З 20 по 23 вересня 2022 року у Берліні відбудеться 13-та найбільша у світі міжнародна торговельна виставка транспортної технологій та транспортних систем, яка традиційно кожні два роки проводиться у столиці Німеччини. З моменту свого заснування InnoTrans є невід'ємною частиною календаря виставок у Берліні і функціонує з 2000 року як центральна подія галузі.

Особливості

Формат InnoTrans включає у себе експозиційну зону просто неба, спеціалізовану виставку зі стендами компаній-учасниць та обширну програму конференцій InnoTrans Convention.Особливістю заходу є його експозиційна зона, на якій учасники презентують великогабаритні об'єкти, починаючи від цистерн і закінчуючи швидкісними поїздами, розміщені біля дороги. З 2016 виставка пропонує автовиробникам можливість продемонструвати автобуси на зовнішньому майданчику, з'єднаному з виставковими залами.

Колективний стенд України

Цьогоріч Україну на InnoTrans 2022 презентуватимуть 10 українських виробників машинобудівного сектору у межах Колективного стенду України, організованого Міністерством закордонних справ України, Радою експортерів та інвесторів при МЗС України, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки міжнародної платформи «NAZOVNI», національного проєкту Дія.Бізнес та видання «Залізничне постачання».

Каталог учасників Колективного стенду України

Організатори

InnoTrans 2022 організатори

За підтримки

InnoTrans 2022

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності