Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Basra International Oil&Gas Conference&Exhibition

Дата:04 - 07 Жовтня 09:00 - 18:00
Тривалість: 3 дні
Формат:Виставка
Локація: Ірак. Басра
Організатор: Інше
Сектори: Машинобудівна промисловість
Basra International Oil&Gas Conference&Exhibition

Детальніше про захід

Ірак є одним із найпривабливіших регіонів у світі, що має величезні запаси нафти і газу та виробничий потенціал.

Згідно з останніми даними, ОПЕК володіє 81,9% світових запасів нафти. Серед членів ОПЕК Ірак займає 4-е місце за запасами сирої нафти після Венесуели, Саудівської Аравії та Ірану (станом на кінець 2015 року). За видобутком сирої нафти Ірак посідає 2 місце після Саудівської Аравії.

Міжнародна виставка «Iraq Basra Oil & Gas» відбудеться у Міжнародному виставковому центрі Басри з 5 до 7 жовтня 2022 року. Там будуть презентовані новинки міжнародних компаній та Іраку, пов'язаних із секторами енергетики, нафти та газу.

Basra International Oil & Gas Conference & Exhibition представляє широкий спектр можливостей для міжнародних інвесторів, оскільки понад 1300 компаній взяли участь у виставці, 60 компаній спонсували виставку, крім того, було представлено 120 робіт і понад 80 000 професіоналів відвідали виставку протягом останніх років.

Тематичні сектори: розвідка та видобуток, СПГ, геофізика та геологія, буріння та обслуговування свердловин, нафтове, газове обладнання та послуги, нафтопереробка, переробка та нафтохімія, транспортування та трубопроводи, технології вимірювання та автоматизації, інженерія споруд, будівництво.

Контакти та більш детальна інформація на сайті виставки - https://basraoilgas.com

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності