Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Торговельна місія до Швеції для представників IT-сектору

Дата:01 - 30 Листопада 09:00 - 18:00
Формат:Торговельна місія
Організатор: Офіс з розвитку підприємництва та експорту
Сектори: ІТ
Торговельна місія до Швеції для представників IT-сектору

Детальніше про захід

ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та Open Trade Gate Sweden запрошують українські ІТ-компанії взяти участь у торговельній місії до Королівства Швеція, яка проходитиме в рамках Українських технологічних днів у Швеції/Ukrainian Tech Days in Sweden у листопаді 2021 року.

Мета місії: відкриття нового ринку для українських компаній-експортерів, встановлення та налагодження нових бізнес-контактів.

У період відбору компаній Офіс може запросити додаткові підтверджувальні документи (зокрема фінансові).

𝗨𝗸𝗿𝗮𝗶𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗧𝗲𝗰𝗵 𝗗𝗮𝘆𝘀 𝗶𝗻 𝗦𝘄𝗲𝗱𝗲𝗻 – це унікальний проєкт, що відкриває нові можливості для бізнесу обох країн у сфері технологій, що реалізовуватиметься восени 2021.

Організатори проєкту: Open Trade Gate Sweden, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», Sigma Software Group, Посольство Швеції в Україні та Посольство України у Швеції.

Ключовими складовими проєкту є участь у бізнес-зустрічах зі шведськими партнерами, брифінг щодо проведення перемовин та бізнес-культури Швеції, вебінар з потенціалу шведського ринку для українських ІТ-компаній.

Участь у заході безкоштовна.

У рамках проєкту Ukrainian Tech Days in Sweden будуть організовані:

  • Sweden-Ukraine Tech Forum з фокусом на технологічну індустрію, що об’єднає лідерів галузі, інвесторів та новаторів із Швеції та України, аби відкрити нові горизонти співпраці, висвітлити інноваційні технології, які сприяють прогресу та створюють стійкі рішення відповідно до 17 Цілей сталого розвитку ООН, а також розширити можливості шведської цифрової екосистеми та ділових відносин між двома країнами;
  • Торговельна онлайн-місія до Швеції для компаній українського ІТ-сектору – проєкт, що сфокусований на промоцію потенціалу українського ІТ у Королівстві Швеція.

Можливості

Фіналістами та учасниками проєкту стануть 10 сервісних ІТ-компаній, які отримають можливість:

  • взяти участь у бізнес-переговорах зі шведськими партнерами, що будуть організовані іноземним консультантом;
  • ознайомитися з торговельними можливостями в Швеції для представників ІТ-індустрії та отримати рекомендації щодо виходу на локальний ринок;
  • дізнатися про тренди та бізнес-культуру даного ринку під час вебінарів з експертами зі Швеції та України.

Реєстрація

Просимо звернути увагу, що окремі пункти реєстраційної форми необхідно заповнювати англійською мовою.

Дедлайн подачі аплікаційних форм на участь: 1 вересня 2021 року.

Посилання на реєстрацію - https://cutt.ly/GQNZUzg

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності