Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Automechanika Frankfurt 2021

Дата:14 - 18 Вересня 09:00 - 18:00
Тривалість: 5 днів
Формат:Виставка
Локація: Німеччина. Франкфурт-на-Майні
Організатор: Офіс з розвитку підприємництва та експорту
Сектори: Машинобудівна промисловість
Automechanika Frankfurt 2021

AUTOMECHANIKA - виставка транспортних технологій

Найбільша у світі виставка автомобільної промисловості пропонує унікальний спектр продукції зі сфери технічного обслуговування автомобілів: автомобільних частин, мийки автомобілів, майстерень і устаткування, ІТ-продуктів і послуг, аксесуарів і тюнінгу. Automechanika представляє весь виробничий ланцюжок авторемонту, переробки та утилізації відходів.

Automechanika Frankfurt об'єднує промисловість, роздрібну торгівлю і майстерні на одній платформі. Виставка вже привернула глобальну зацікавленість, оскільки більше 5 000 компаній будуть розкривати новинки у всіх продуктових групах. Завдяки чіткій структурі виставкового майданчика і системам управління відвідувачами, у вас не буде проблем з пошуком того, що ви шукаєте.

Automechanika Frankfurt може багато чого запропонувати: від нових продуктів майже з сотні країн, до технічних лекцій, мережевих заходів, тренінгів, презентацій, конкурсів і вечірніх заходів.

Бренд Automechanika є міжнародним, тому виставки під цим брендом тепер проходять у кількох країнах.

Інноваціонні компоненти, транспортні засоби та системи.

Місце проведення: Messe Frankfurt

Детальніше - https://automechanika.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності