Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Global E-commerce Access

Global E-commerce Access Logo

Освітня програма Global E-commerce Access ініційована мережею центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Офісу з розвитку підприємництва та експорту, в рамках проєкту International Trade Centre «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали від переміщення», який фінансується урядом Японії.

Дата: 02 Серпня 2023 11:00
Тривалість:серпень — листопад 2023
Категорія:Освітні програми

Опис заходу

Програма покликана надати українським підприємцям актуальні знання про підходи здійснення e-commerce продажів на світових майданчиках. Покрокові інструкції та вдало підібрані інструменти допоможуть бізнесу збільшити продажі та популяризувати продукт на світовій арені.

Для кого програма?

Для участі у програмі буде відібрано 200 учасників, які планують розвивати міжнародні продажі за допомогою e-commerce або вже почали це робити та потребують додаткових знань.

Формат навчання

Навчання триватиме з серпня до листопада 2023 року та передбачає 6 модульних онлайн-ефірів і 3 офлайн-зустрічі. До проєкту залучені спікери та ментори, які просувають та масштабують продукти на міжнародних майданчиках.

За результатами виконання домашніх завдань 50 найкращих учасників отримають додаткову менторську підтримку та рекомендації щодо покращення бізнес-стратегії з виходу на міжнародні ринки.

Протягом всього навчання 200 учасників програми отримають можливість позмагатись за 10 безоплатних консультацій від міжнародних експертів та покроковий супровід у реалізації поставлених цілей.

Додатковим компонентом програми стане можливість підвищення рівня володіння е-commerce інструментами під час участі у трьох офлайн міні-форумах PRO meet-up, що проходитимуть на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Рівному, Тернополі та Луцьку.

Наповнення програми

Вебінар №1 Вступ до E-commerce
Модуль №1 Платформи E-commerce
Модуль №2 Створення власного вебсайту, його дизайн та оптимізація
Модуль №3 Стратегія E-commerce
Модуль №4 Цифровий маркетинг E-commerce
Модуль №5 Логістика та доставка. Оплата та безпека. Юридичні та нормативні вимоги
Модуль №6 Обслуговування клієнтів
Вебінар №1 Завершальний
Саміт №1 PRO meet-up (офлайн в м. Тернопіль)
Саміт №2 PRO meet-up (офлайн в м. Рівне)
Саміт №3 PRO meet-up (офлайн в м. Луцьк)

Показником результативності проходження курсу слугуватиме створення учасниками: власних магазинів або вебсторінок на найбільших міжнародних платформах, індивідуального плану подальшого розвитку магазину з метою збільшення продажів.

Критерії відбору учасників

За кожен з критеріїв присуджується від 1 до 5 балів:

  • Візія/спроможність втілити проєкт у життя – учасники мають обґрунтувати покроковий план його реалізації
  • Бізнес-проєкт/ актуальність та ефективність проєкту – ідея має відповідати наведеним цілям освітньої програми та вимогам ринку, створюючи позитивний вплив на український бізнес та культуру ведення підприємницької діяльності
  • Реалістичність гіпотези – проєкт має бути спрямований на задоволення потреб цільової аудиторії та відповідати гіпотезі щодо ринкової ніші, яку компанія планує зайняти
  • Конкурентні переваги – оцінюються параметри, що виділяють компанію/продукт/послугу або бізнес-концепт серед конкурентів у вибраній ніші
  • Фінансова стратегія – учасники мають презентувати опис конкретних напрямів розвитку компанії/продукту/послуги або бізнес-концепту, на які будуть спрямовані подальші інвестиції, а також зазначити план збільшення дохідності проєкту

Global E-commerce Access Partners

Захід організований мережею центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Офісу з розвитку підприємництва та експорту в рамках проєкту International Trade Centre «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали від переміщення», який фінансується урядом Японії.


Будь в курсі новин

Залиште адресу вашої електроної пошти та слідкуйте за новинами які ми підготували для вас.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності