Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Train the Trainers 2.0

Train the Trainers 2.0

Train the Trainers 2.0 - це інтенсивна навчальна програма, що стане Вашим першим кроком до створення власної консалтингової компанії чи старту індивідуальної консалтингової діяльності в сфері експорту. Рівень тренерів, отриманих знань та інтенсивність навчання дають змогу прирівнювати програму до рівня “Masters” degree в кращих європейських університетах.

Тривалість:вересень 2021 - квітень 2022
Категорія:Освітні програми

Реєстрація

Увага! Обов‘язково перед подачею заявки на Програму ознайомтесь з Умовами участі та Особливостями навчального процесу!

Програма розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту». Програма фінансується Державним департаментом США (Development Cooperation Partnership Program, Round Eight), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Export Academy. Trainers Partners

Для кого ця програма?

Програма розрахована в першу чергу на осіб, які зацікавлені розпочати чи розвинути свою професійну консультаційну діяльність. До навчання запрошуються приватні консультанти, представники державних установ, регіональних адміністрацій, міських рад, агенцій розвитку, та особи, які працюють у сфері експорту і міжнародної торгівлі, та мають на меті допомагати українським підприємцям опановувати закордонні ринки та посилювати експортну спроможність.

Швидка навігація:

Що передбачено?

Особливості інноваційного формату навчання

Умови участі

Програма навчання

Графік реалізації Програми

Результати та відгуки першої хвилі випускників - Train the Trainer 2020/2021

В чому перевага цієї програми?

Це інтенсивна освітня програма, що дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвіду для здійснення консалтингової діяльності в сфері експорту, підкріплена практичними завданнями, що виконуватимуться на базі реальних підприємств. По завершенню курсу учасники матимуть покроковий план дій для започаткування та розвитку власної консалтингової діяльності чи експортно-консалтингової компанії. Зможуть компетентно, якісно та професійно надавати консультації підприємствам, що бажають розпочати або інтенсифікувати свою експортну діяльність.

Що передбачено?

 • 7 освітніх модулів, що прокачають Ваші навички в експортній та консультаційній діяльності;
 • 14 онлайн сесій з менторами та експертами програми з індивідуальними консультаціями для кожної команди;
 • 7 дводенних інтенсивів за участю міжнародних експертів з Естонії, Британії, Німеччини та Фінляндії, де Ви отримаєте максимум у інтерактивному форматі;
 • 7 компаній-клієнтів: виконання командами домашнього завдання відбуватиметься на базі малих та середніх підприємств 7 різних секторів, що дозволить учасникам отримати інструментарний досвід, а підприємству інтенсифікувати свою експортну діяльність ;
 • доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання та розміщуються відео-лекції та інформаційні матеріали;
 • міжнародний сертифікат за результатами навчання та успішного проходження курсу;
 • бонуси та подарунки командам-переможцям, що визначатимуться після кожного модулю;
 • нетворкінг у спільноті учасників, випускників та експертів навчальних програм - Export Education Community.

Особливості інноваційного формату навчання

Задля отримання практичних навичок та реального консультаційного досвіду всі учасники проходитимуть навчання в унікальному форматі!

 1. Навчання в командах та на базі реальних компаній! Всі учасники будуть проходити навчання в командах, 10 команд по 6 осіб. Виконання завдань в рамках Модулів відбуватиметься на базі реальних українських компаній з 7 різних секторів, які кожна команда залучатиме самостійно або за допомогою менеджерів проекту. УВАГА! Заявки до участі можна подати як одразу командою, так і персонально.
 2. Навчаємось граючи! Навчання проходитиме у форматі гейміфікації на закритій онлайн платформі. Одночасно вивчатимемо та здобуватимем навички з експортної та консалтингової діяльності.
 3. Обмін досвідом через щоденники команд! Впродовж навчання команди вестимуть щоденник досягнень та отримуватимуть бали, за активність і результативність, від компанії на базі якої виконують завдання та менторів.
 4. Персональна та командна промоція! Всі учасники курсу будуть здійснювати промоцію себе, як консультантів використовуючи різні підходи та типи комунікації. Також, кожного модулю виходитиме Consultant’s Digest, що буде поширено на всі регіони України!
 5. Практикуємо мову експорту! Навчання учасників програми Train the Trainers 2.0 в усіх форматах відбуватиметься виключно англійською мовою.

Тривалість модулю: 1 місяць

Навчальні елементи модулю: відео-лекції (до 1,5 год), 2-денний онлайн інтенсив з іноземними тренерами (до 12 год), менторська сесія (1 год), статус-чек зустріч (1 год) + нетворкінг, груповий зворотній зв’язок за результатами модулю (2 год).

Кількість навчальних годин: орієнтовно 10 годин на тиждень

За результатами навчання та виконання домашніх завдань після кожного модулю буде формуватися рейтинг команд-учасниць та визначатиметься переможець. Додаткові бонуси та подарунки – стимул для навчання.

Увага! Обов‘язково перед подачею заявки на Програму ознайомтесь з Умовами участі та Особливостями навчального процесу!

Програма навчання

Нижче — перелік модулей, кожен модуль складається з двох тем для розвитку експортних навичок (далі - ЕН) та консалтингових навичок (далі - КН). По кожному з яких запланований тренінг з лекційною частиною, практичне завдання та менторський супровід.

Модуль 1

ЕН: Аналіз ринку: як зрозуміти компанію, її ринок та потреби її клієнтів

КН: Побудова ефективних робочих відносин з клієнтом, процес надання консультаційних послуг.

Модуль 2

ЕН: Моделі виходу на ринок. Інструменти аналізу.

КН: Навички презентації та нетворкінгу. Основи управління проектами.

Модуль 3

ЕН: Брендинг, маркетинг та сторітеллінг. Позиціонування. Вибір та вартість медіа каналів.

КН: Продажі та маркетинг консультаційних послуг на основі конкретних випадків. Бізнес сторітелінг.

Модуль 4

ЕН: Аналіз бізнесу за допомогою цифрових інструментів. Цифрові продажі та онлайн маркетинг. Веб-аналітика: послідовності, канали, тестування, платформи.

КН: Веб інструменти для просування та продажу консалтингових послуг.

Модуль 5

ЕН: Адаптація товару, дизайн послуг, ціноутворення на експортному ринку. Культурні особливості ринків: китайський, арабський, японський, європейський.

КН: Створення портфоліо послуг для експортно-консалтингової компанії. Аналіз шляху клієнтів, точки експозиції, систематизація процесів та ціноутворення.

Модуль 6

ЕН: Управління ланцюгами поставок та міжнародна логістика. Міжнародні угоди, тарифи, ЗВТ, ІНКОТЕРМС. Міжнародні ярмарки та бізнес-місії.

КН: Робочі процеси та інструменти консультаційної компанії. Швидкий розвиток та пілотування нових послуг.

Модуль 7

ЕН: Лояльність клієнта та створення ефективних відносин. Ведення ключових клієнтів.

КН: Як продати консультаційні послуги? Перемовини техніками Гарварду, навички впливу.

Початок та тривалість навчання

 • 25 серпня 2021 року - старт прийому заявок на участь у програмі;
 • 19 вересня 2021 року (23:59) - завершення прийому заявок;
 • 21 вересня – 22 вересня 2021 року – проведення інтерв’ю, оцінювання заявок та вибір переможців конкурсу;
 • 23-24 вересня 2021 року – оголошення переможців конкурсу;
 • 24 вересня – 27 вересня 2021 року - відкриття доступу до освітньої онлайн платформи;
 • 29 вересня 2021 року – початок навчання;
 • Квітень 2022 року – завершення навчального процесу.

Сертифікація

Учасники програми, які успішно завершать навчання, будуть відзначені сертифікатом міжнародного зразку від Інституту Маркетингу Естонії.

Результати випускників Train the Trainer 2020/2021

 • 3 учасники індивідуально та спільно 1 з команда одразу після навчання започаткували власні консалтингові компанії;
 • планове зростання обсягів продажів консалтингових послуг учасників впродовж 2021 року в середньому становить понад 500 тисяч грн.
 • 15% здійснили свої перші продажі консалтингових послуг вже під час навчання;
 • 34% продавали консалтингові послуги до початку Програми, але зробили більше продажів під час Програми;
 • 47,5% учасників розширили свою клієнтську мережу, з яких 14,8% отримали нових клієнтів та 32,8% отримали попередні домовленості про співпрацю.

Анастасія Ткачук, учасниця команди Львівської області. Співзасновниця експортної агенції Explore

Минулого року ми створили консалтингову агенцію та отримали перших клієнтів завдяки пілотній програмі TTT. Програма допомогла мені підписати контракт на проведення лекцій з організацією, що займається розвитком експорту.

Олексій Грицун, учасник команди Вінницької та Івано-Франківської областей. Менеджер регіонального розвитку, Маріо ЛТД

Мені дуже сподобалась неймовірна атмосфера яка панувала серед висококваліфікованих професіоналів-учасників програми. Я дуже вдячний незабутнім наставникам та тренерам програми за їх відданість, наполегливість та розуміння специфіки української ментальності. Чудова програма для тих, хто справді хоче бути елітою бізнесу в Україні - серед консультантів вищого рівня.

Сніжана Клубан, учасник команди Харківської області. Директор ТОВ "Гартнер Україна"

Щиро дякую за цю програму. Я збираюся створити власне консалтингове агентство. Участь у програмі дуже допомогла розібратись в консалтингових інструментах, що дозволило мені підвищити рівень моїх послуг.

Дмитро Прокопчук, учасник команди Хмельницької та Тернопільської областей. Керівник комерційного відділу, ТОВ «Теплобанк»

Це був шалений виклик за дуже короткий час. Я розпочав власну консультаційну діяльність ще до програми TTT і протягом навчання повністю змінив підхід до консультування, розширив перелік послуг та зробив їх більш зрозумілими для потенційних клієнтів.

Інеса Платонова, учасниця команди з Одеської області. Генеральний директор компанії PLASKE DRIVE LLC

Програма була дуже насиченою і цікавою, вона надала мені багато практичних навичок та знань у сфері консалтингових послуг, навичок маркетингу та експорту. Крім того, проходження програми додало мені впевненості у роботі з клієнтами, і тепер я без вагань можу сказати, що займаюся експортним консультуванням та допомагає компаніям виходити на нові ринки.

Відгуки випускників минулорічної програми

Оксана Новодон, випускниця Програми Train the Trainers

Анна Бондар, випускниця Програми Train the Trainers


Export Academy. Trainers Partners

Програма розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту». Програма фінансується Державним департаментом США (Development Cooperation Partnership Program, Round Eight), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Увага! Обов‘язково перед подачею заявки на Програму ознайомтесь з Умовами участі та Особливостями навчального процесу!

Інфопартнер

Інформаційний партнер Програми - онлайн-платформа експертних рішень MEREZHA

MEREZHA

Смачні партнери програми - Newton's Apple Chips. Призи від смачних партнерів щомісяця отримують команди-переможці навчальних модулів, за результатами виконання практичних завдань.

MEREZHA

Експерти курсу


Будь в курсі новин

Залиште адресу вашої електроної пошти та слідкуйте за новинами які ми підготували для вас.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності