Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Дизайн-мислення для інновацій

Дизайн-мислення – це найуспішніша світова методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії, як Facebook, Google, Apple, Procter&Gamble, Samsung, IBM, IKEA.

Видавець: Prometheus

Тривалість:5 тижнів
Категорія:Онлайн-навчання
Тематика:

Про проєкт

Цей курс є освітнім проектом благодійної організації «Фонд Випускників України» (Alumni Fund Ukraine), яка отримала дозвіл від Школи бізнесу Дарден, США, на переклад та запуск їхнього онлайн-курсу "Design Thinking for Innovation" на провідній платформі онлайн-курсів в Україні Prometheus.

Команда «Фонду Випускників України» додатково залучила до модерування курсу експертів з дизайн-мислення та проведе для слухачів курсу безкоштовні заходи й семінари у Києві та Львові. Дізнатися більше про проект та підтримати фінансово наступні освітні проекти можна на веб-сторінці Фонду.

До реалізації цього задуму долучилося багато волонтерів, партнерських організацій та доброчинців, яким ми хочемо висловити щиру подяку. У секції «Подяка» внизу вказані імена всіх тих, завдяки кому ви можете проходити цей курс українською мовою та вивчати провідну світову методику для пошуку інноваційних рішень.

Про курс

Дизайн-мислення – це найуспішніша світова методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії, як Facebook, Google, Apple, Procter&Gamble, Samsung, IBM, IKEA. Курси з дизайн-мислення є важливою складовою навчального процесу Стенфордського університету та інших провідних університетів світу. В Україні до сьогодні їх викладали тільки найкращі бізнес-школи й тренери для вузької й забезпеченої аудиторії. Завдяки цьому курсу тепер будь-хто в Україні зможе безкоштовно опанувати основи дизайн-мислення.

Сьогодні інновації важливі у будь-якій сфері життя. Незалежно від того, хто ви — керівник у міжнародній корпорації, підприємець, що відкриває свою справу, працівник урядової організації чи вчитель початкових класів — ви хочете досягати кращих результатів з меншими витратами. І в цьому вам допоможе дизайн-мислення. Цей метод відкриє для вас інструменти, за допомогою яких ви зможете почати мислити інноваційно — побачити приховані можливості, які тільки й чекають, щоб їх помітили.

У цьому курсі ми розкажемо, що таке дизайн-мислення і навчимо працювати з моделлю чотирьох запитань, яка допоможе краще зрозуміти дизайн-мислення як підхід до вирішення складних проблем та створення інновацій. Ми покажемо дизайн-мислення в дії, розкажемо про його методи, проаналізуємо власний спосіб мислення і розкажемо про швидкі та прості шляхи перевірки дієвості інноваційних рішень, які ми створюємо за допомогою дизайн-мислення.

Структура курсу

Курс складається з відео-лекцій, обговорення можливостей і фінального завдання. Курс поділений на п’ять частин:

  1. Що таке дизайн-мислення?
  2. Підготовка розуму до інновацій
  3. Продукування ідей
  4. Експериментування
  5. Фінальне завдання

Щоб успішно завершити курс, ви маєте виконати фінальне завдання.

Освітній конкурс з дизайн-мислення

Для підтримки освітнього напрямку, «Фонд Випускників України» спільно з партнерами Grammarly та GoFunded запустив окремий освітній конкурс "Я - інноватор!" для команд зі шкіл та університетів з грошовими призами для реалізації проектів переможців. Детальна інформація та реєстрація на конкурс за посиланням.

Експерти курсу

Переваги курсу

Безкоштовно

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але матеріалів, наданих у межах курсу, буде достатньо для його успішного проходження. Все, що вам знадобиться, – це доступ до інтернету на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Доступно

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час, у тому числі після завершення курсу.

Отримайте сертифікат

Після успішного завершення курсу ви можете отримати сертифікат від Prometheus. Щоб отримати сертифікат Університету Вірджинії вам потрібно пройти курс-оригінал на платформі Coursera.


Будь в курсі новин

Залиште адресу вашої електроної пошти та слідкуйте за новинами які ми підготували для вас.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності