Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні

В рамках курсу зачепимо питання про співпрацю з іноземними компаніями, легалізацію документів, реєстрацію іноземної інвестиції, укладення зовнішньо-економічних договорів тощо.

Видавець: Prometheus

Тривалість:5 тижнів
Категорія:Онлайн-навчання
Тематика:

Про курс

Цей курс розрахований на широке коло осіб: як на тих, хто розпочав свій бізнес, і тих, хто лише планує започатковувати власну справу, так і на тих, хто навіть не думав про свій бізнес, але хоче отримати безцінні знання у цій сфері.

Наш курс є квінтесенцією знань, необхідних для будь-кого, хто вестиме підприємницьку діяльність. Враховуючи неймовірну кількість різних юридичних актів – законів, постанов тощо, що тим чи іншим чином можуть стосуватись бізнес-активності, нефахівцю знайти необхідне, правильно тлумачити і, як наслідок, діяти в рамках закону, подекуди стає просто неможливо.

Тому ми вирішили підготувати курс, в якому ми доступно, без зайвої «юридичної термінології» спробуємо пояснити ті правові рамки, в яких повинен діяти кожен підприємець. Впродовж нього у Вас буде змога ознайомитись з основними юридичними аспектами щодо започаткування бізнесу, правильності його ведення, юридичної чистоти щодо обліку і сплати податків. Ми зупинимось також на тонкощах при укладенні договорів, а також дамо поради щодо поведінки при перевірках. Курс може зацікавити також і фахівців, оскільки щодо кожного питання ми намагались вказати «лайфхаки», які можна буде застосувати в тій чи іншій ситуації.

Метою цього курсу є сформувати у слухачів розуміння, що усі юридичні формальності та вимоги не повинні відлякувати від започаткування власної справи, а є лише певними «правилами гри» для підприємців, знання яких значно полегшить задачу вирости із початківця в акулу бізнесу.

Всі матеріали курсу та можливість отримати сертифікат доступні постійно.

Програма курсу

  1. Форми ведення бізнесу. Поговоримо про те, в якій формі в Україні дозволяється вести бізнес, які вимоги ставляться до кожної із них, переваги і недоліки різних форм для різних видів діяльності.

  2. Порядок реєстрації бізнесу. Зупинимось на тому як і куди слід подати документи, як правильно їх оформити, як спростити для себе процедури пов’язані із реєстрацією свого бізнесу.

  3. Оподаткування бізнесу. Поговоримо про те, які податки встановлені в Україні, як ведеться їх облік, як їх варто нараховувати і сплачувати, надамо поради щодо вибору форми оподаткування.

  4. Договірна діяльність. Розповімо про те, які існують договори, які умови повинні обов’язково зазначатись, як краще вести переговори, і коли слід залучати юриста, як притягнути до відповідальності недобросовісного контрагента тощо.

  5. Аспекти трудового права. Поговоримо про порядок найму працівників, переваги та недоліки укладення трудових і цивільно-правових договорів із ними, розглянемо порядок виплати заробітної плати та відповідальність за її затримку.

  6. Порядок перевірок підприємства. Зупинимось на основних контролюючих органах, їх повноваженнях, розповімо, що дозволено і що недозволено робити при перевірці, порадимо як їх уникнути чи недопустити осіб до перевірки.

  7. Операційна діяльність. Поговоримо про те, як налагодити роботу всередині підприємства – зупинимось на питаннях організації документообігу, захистом конфіденційної інформації, делегуванням повноважень та контролем за їх виконанням.

  8. Іноземний елемент. Зачепимо питання про співпрацю з іноземними компаніями, легалізацію документів, реєстрацію іноземної інвестиції, укладення зовнішньо-економічних договорів тощо.

Експерти курсу

Переваги курсу

Безкоштовно

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Отримайте сертифікат

Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!

Зручно

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.


Будь в курсі новин

Залиште адресу вашої електроної пошти та слідкуйте за новинами які ми підготували для вас.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності