Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Дашборд експортного потенціалу регіонів

Дашборд – це аналітичний інструмент для інтерактивного дослідження експортного потенціалу регіонів України. Він пропонує дослідити обсяги експорту за регіонами, структуру експортерів у кожному регіоні за розміром підприємства, розподіл основних фінансових даних компаній-експортерів, галузеву приналежність компаній-експортерів.

Дашборд містить дві вкладки, які перемикаються натисканням на назву кожної з них. У правій верхній частині сторінки є фільтри, які можна застосовувати до всього дашборду.

Вкладка «Обсяги експорту» присвячена аналізу обсягів експорту, а також регіонального розподілу кількості підприємств-експортерів та обсягів їхнього експорту в розрізі розміру компаній і ФОП за чисельністю співробітників за періоди до (2021 р.) та після повномасштабного вторгнення (2022 р.). Наразі додатково є можливість ознайомитись із більш актуальними, проте менш деталізованими показниками обсягів експорту та кількості експортерів у регіонах України за підсумками 2023 року. Дані будуть поступово оновлювати. Одиниця виміру даних на першій вкладці – мільйони доларів США. Джерело даних: Держстат.

Вкладка «Підприємства-експортери» відображає кількість фірм (без ФОП), які були експортерами станом на 01.01.2022, напередодні повномасштабної війни, а також їхні продажі (чистий дохід) та прибуток (чистий прибуток або збиток), агреговані у розрізі регіонів та секторів їх основної економічної діяльності за періоди до (2021 р.) та після повномасштабного вторгнення (2022 р.). Одиниця виміру даних на другій вкладці – мільярди гривень. Джерело даних: YouControl Market.

Дашборд запущено у тестовому режимі. Пропозиції до дашборду приймаємо за посиланням: analytic@epo.org.ua.

Дашборд розроблено експертами Офісу з розвитку підприємництва та експорту, аналітиками YouControl в рамках проєкту, що реалізується Helvetas Swiss Intercooperation в Україні в рамках Програми підтримки економічної стійкості України. Проєкт реалізовано за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності