Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Національний стенд України на Anuga Dairy 2023

Національний стенд України на Anuga Dairy 2023

7–11 жовтня 2023 року в Німеччині, місті Кельн, пройде одна з найбільших у світі міжнародних виставок харчових продуктів та напоїв «Anuga». Захід проводять що два роки.

Виставка має 11 павільйонів загальною площею 280 000 м2, які відвідало у 2021 році 70+ тис. осіб зі 169 країн.

Anuga 2023 охоплює широкий спектр категорій харчових продуктів та напоїв і є спеціальним майданчиком для знайомств, обміну досвідом та пошуку надійних бізнес-партнерів з усього світу. У межах виставки паралельно проходитимуть конференції та форуми, панельні дискусії, під час яких розглядатимуть галузеві тенденції, ринки та інновації.

Цьогоріч молочний сектор України представлений на заході Національним стендом загальною площею 49 м2 (павільйон 10.1, стенд C079).

Розкривають експортний потенціал України та напрацьовують партнерства 6 компаній-учасників стенду:

Перелік компаній
ТОВ «КЛУБ СИРУ» ТОВ «МК «Галичина» ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування»
ТОВ «Люстдорф» ТМ «Молокія» (ПрАТ «Тернопільський молокозавод») ТОВ «Прайм Снек» (SNECO)

Асортимент презентованої продукції компаній містить: сири, молоко, йогурти, дитячі суміші, масло, кефір тощо.

Каталог українських експортерів молочної продукції

Для ЗМІ: У разі додаткових запитань звертайтеся до комунікаційного менеджера Офісу з розвитку підприємництва та експорту Діани Демченко за електронною адресою ddemchenko@epo.org.ua. Матеріали для завантаження доступні за посиланням.

Anuga Dairy 2023

Національний стенд України у павільйоні «Молочні продукти» на Anuga 2023 організований державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія.Бізнес та в партнерстві з громадською організацією «Unite Ukraine», під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. Швейцарія надає підтримку через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) у межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності