Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Національний павільйон України на Anuga Organic 2023

Національний павільйон України на Anuga Organic 2023

7–11 жовтня 2023 року у німецькому місті Кельн пройде одна з найбільших у світі міжнародних виставок харчових продуктів та напоїв «Anuga 2023». Захід проводять щодва роки у виставковому центрі «Koelnmesse».

Anuga 2023 охоплює широкий спектр категорій харчових продуктів та напоїв і є спеціальним майданчиком для знайомств, обміну досвідом та пошуку надійних бізнес-партнерів з усього світу. Подія передбачає презентації компаній, дебати, семінари, конференції тощо.

Цьогоріч органічний сектор України представлений на заході Національним павільйоном загальною площею 30 м2 (павільйон 5.1, стенд F032).

Розкриватимуть органічний експортний потенціал України 6 компаній-учасниць павільйону:

Перелік компаній
ТОВ «Катанзаро Євразія» ТМ «Alta Kraina» ПП «Галекс-Агро» ТОВ «Органік Мілк»
ТОВ «УКРОЛІЯ» ТОВ «ХІМЕКС ЛТД»/ТМ «ProOrganica» ТОВ «НАТСІ»

Асортимент презентованої продукції компаній містить такі органічні продукти: ягоди, концентрований сік, ягідну пасту, пластівці, борошно, крупу, мед, йогурт, молоко, масло, кефір, соняшникову олію, пшеницю, насіння льону, ядра волоських горіхів, гарбузове насіння тощо.

Продукція компаній-експонентів Національного павільйону України

Anuga Organic 2023

Каталог українських експортерів органічної продукції 2023

Для ЗМІ: У разі додаткових запитань, звертайтеся до комунікаційного менеджера Офісу з розвитку підприємництва та експорту Діани Демченко за електронною адресою - ddemchenko@epo.org.ua.

Anuga Organic 2023

Національний павільйон України на Anuga Organic 2023 організований державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія.Бізнес під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України у партнерстві з громадською спілкою «Органічна ініціатива» та за підтримки:

  • Швейцарії через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія);
  • США в межах проєкту USAID «Економічний розвиток, управління та зростання підприємництва (EDGE).

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності