Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Дашборд щодо експорту та імпорту українських товарів

Дашборд щодо експорту та імпорту українських товарів розроблений Офісом з розвитку підприємництва та експорту та Національним проєктом Дія.Бізнес.

Дашборд містить дані з 2017 до 2023 року відповідно до місяців та окремих категорій товарів.

Він дає можливість оцінити обсяги експорту та імпорту України у розрізі товарних груп та детальних категорій товарів, торговельних партнерів з імпорту та експорту.

Детальну інструкцію щодо користування дашбордом читайте нижче.

Дашборд дозволяє знайти актуальну інформацію про український експорт та імпорт із деталізацією за:

  • Напрямком товарообігу: імпорт, експорт
  • Місяцем та роком, за який наявні дані
  • Країною-партнером
  • Товарною групою (2-значні коди УКТЗЕД)
  • Товарною категорією (4-значні коди УКТЗЕД)
  • Товарною підкатегорією (6-значні коди УКТЗЕД)

Зовнішньоекономічна діяльність – перша сторінка дашборду, яка відображає загальні економічні звʼязки України із різними країнами світу. Фільтри знаходяться у правій частині сторінки та застосовувати їх можна до всього дашборду.

Під блоком фільтрів відображено значення експорту/імпорту за обраний у фільтрах часовий проміжок. Наприкад, якщо ви обирете 2021 та 2022 роки, то буде відображено сумарний обсяг за обидва роки.

У центрі сторінки – мапа, які ілюструє товарообіг із різними країнами. Якщо обрано й імпорт, й експорт — буде розраховано суму за обома напрямками.

Вертикальний барчарт зліва – ілюструє товарообіг за країнами у розрізі окремо імпорту, окремо експорту. Навівши курсор миші на стовпчик, можна побачити загальний обсяг експорту/імпорту за обраний період до окремої країни.

Під ним – відображення обсягів експорту/імпорту у часовому вимірі. Навівши курсором миші на відповідний показник у часі, можна побачити обсяги торгівлі за найбільшими категоріями відповідного місяця. Поруч праворуч – стовпчиковий графік у розрізі місяців. Якщо обрано більше, ніж один рік - то для кожного із них буде відображено окремий стовпчик – це дозволяє порівняти імпорт та експорт у конкретні місяці за роками.

Імпорт та експорт за категоріями – друга сторінка дашборду, яка дозволяє детально дослідити структуру українського імпорту та експорту у розрізі груп, категорій та підкатегорій товарів.

Це можна зробити завдяки трьом основним стовпчиковим графікам, які одночасно відображають ці параметри. Фільтри, аналогічно першій сторінці, знаходяться у правій частині сторінки та застосовувати їх можна до всього дашборду.

Під ними допоміжні графіки: мапа та лінійний графік, які відображають результати фільтрації у географічному та часовому розрізах.

Джерело даних — Державна митна служба України

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності