Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Колективний стенд України на Stockholm Tech Show 2023

Колективний стенд України на Stockholm Tech Show 2023

3-4 травня у Швеції проходить Stockholm Tech Show — найбільша технологічна конференція на скандинавському ринку, яка щороку збирає покупців, інвесторів, розробників та стейкхолдерів та технологічних новаторів ІТ-сектору для створення змін і розвитку в галузі високих технологій.

Учасниками Stockholm Tech Show є компанії з усього світу, що пропонують рішення та послуги в області ІТ, розробку продуктів, високотехнологічних інновацій, апаратного та програмного забезпечення, аби допомогти організаціям зробити наступні кроки в цифровій трансформації та впровадженні нових бізнес-моделей та процесів.

Серед головних тем Stockholm Tech Show 2023: AI & Big Data, Cyber Security & Cloud, Data Center, DevOps, Mobility.

Цьогоріч Україна вперше представлена на заході Колективним стендом, організованим Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес та Open Trade Gate Sweden у співпраці з Асоціацією IT Ukraine.

Розкривають експортний потенціал України у Скандинавському регіоні 10 компаній-учасниць Колективного стенда України:

Перелік компаній:
WE/AR Studio Computools
Triare Systems LLC DataMix
Integrity Vision InDevLab
Geniusee Lampa Software
Stfalcon SoloWay Technologies

Каталог українських компаній-учасниць на Stockholm Tech Show 2023

Колективний стенд України організований Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес та Open Trade Gate Sweden у співпраці з Асоціацією IT Ukraine.

Колективний стенд України на Stockholm Tech Show 2023 оганізатори

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності