Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Експрес-курс: Check-up та реанімація бізнесу - Умови участі

I. Базові критерії участі

  • Аплікант має бути громадянином України;
  • Підприємство, на якому працює аплікант, має бути таким, що офіційно зареєстроване в Україні та діяльність якого ведеться не менше 2-х років (не пізніше вересень 2020);
  • Підприємство належить до категорії мікро-, малого або середнього бізнесу;
  • Перевага надаватиметься керівникам компаній, які уповноважені приймати виконавчі рішення з метою впровадження змін.

Участь представників громадських організацій, асоціацій, ініціатив, інших громадських об’єднань, органів державної та місцевої влади, університетів та інших установ та організації, що не належить до категорії МСБ не передбачено.

Увага! До участі будуть відібрані всі підприємства, що відповідають базовим критеріям участі. У разі досягнення ліміту учасників, до відбору будуть застосовані «Спеціальні критерії участі».

IІ. Спеціальні критерії участі

Категорія А. Пріоритет надаватиметься аплікантам з підприємств, що відповідають наступним спеціальним критеріям:

  • Річний товарообіг підприємства має складати щонайменше 1,5 млн грн за попередній рік;
  • Кількість співробітників в компанії не менше 5 осіб;
  • Виявлено чітку мотивацію аплікантів;

Категорія В. У випадку, якщо ваша компанія не досягла зазначених вище обсягів товарообігу, кількості співробітників та/або виручки, організатори прийматимуть рішення щодо вашої участі шляхом розгляду мотиваційної частини в реєстраційній формі.

IІІ. Витрати

Навчання на програмі безкоштовне для відібраних учасників.

ІV. Особливості реалізації програми

  • Навчання проходитиме онлайн.
  • Учасників буде запрошено до інформаційної групи в Телеграм у якій будуть анонсуватись заходи та надсилатись посилання Zoom.

Заключна частина

Інформація про відібраних учасників, поточні результати проходження курсу, результати, опитувань, отриманих в ході реалізації проєкту, а також фото та відеоматеріали, створені під час заходів, можуть бути використані Офісом з розвитком підприємництва та експорту та партнерами програми на власних інформаційних ресурсах та у соціальних мережах.

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами по імейлу: spashchukov@epo.org.ua

🠐 Експрес-курс: Check-up та реанімація бізнесу

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності