Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Train the Trainers 2.0: Consultant’s digest № 1

Презентуємо перший дайджест з добіркою корисних порад щодо планування та здійснення експорту від учасників освітньої програми для експортних консультантів «Train The Trainers 2.0».

Consultant's Digest - це добірка корисної інформації, порад та практичних кейсів від експортних консультантів, учасників інноваційної освітньої програми «Train The Trainers 2.0».

Консолідуючи інформацію, отриману в рамках кожного навчального модуля, команди створюють статті та кейс-стаді з практичними порадами, що допоможуть вам у виході на нові ринки!

Читайте перший випуск та підписуйтесь на сторінки команд учасниць, щоб отримувати більше інформації з питань міжнародної торгівлі!

Програма розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту». Програма фінансується Державним департаментом США (Development Cooperation Partnership Program, Round Eight), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності