Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Export Academy 2022 Навчання з тренерською підтримкоюі: Умови

Увага! Воркшопи, в рамках навчання на самостійній та тренерській програмі , обов’язкові до участі для всіх учасників. Реєструючись на програму, учасники зголошуються відвідати всі воркшопи протягом навчання.

Проведення Воркшопів заплановано в онлайні, але організаторами розглядається можливість проведення Воркшопів в офлайн форматі. У разі “червоної зони” карантину до участі будуть допущені виключно вакциновані учасники. Разом з тим, буде організовано пряму трансляцію заходу.

Для навчання з тренерською підтримкою буде відібрано 20 компаній (максимум 3 особи від компанії)

I. Базові критерії участі у Програмі

 • Аплікант має бути громадянином України;
 • Підприємство, на якому працює аплікант, має бути таким, що офіційно зареєстроване в Україні та діяльність якого ведеться щонайменше 3 роки;
 • Знання англійської мови на рівні, достатньому для виконання домашнього завдання англійською мовою;
 • Підприємство відноситься до категорії малого або середнього бізнесу;
 • Апліканти розуміють та погоджуються на навчання з січня 2022 до червня 2022, та готові приділяти мінімум 5 годин на тиждень, що передбачає прослуховування відеолекцій, онлайн навчання, виконання домашнього завдання.

IІ. Спеціальні критерії участі у Програмі

Категорія А. Участь у програмі – у першу чергу – надаватиметься аплікантам з підприємств, що відповідають наступним спеціальним критеріям:

 • Виявлено чітку мотивацію аплікантів;
 • Річний товарообіг підприємства має складати щонайменше 3,5 млн. грн за попередній рік;
 • Кількість співробітників в компанії не менше 10 осіб;
 • Обсяг виручки, отриманої внаслідок зовнішньоекономічної діяльності, складає щонайменше 1 млн. грн за попередній рік.

Категорія В. У випадку, якщо ваша компанія не досягла зазначених вище обсягів товарообігу, кількості співробітників та/або виручки, організатори Програми прийматимуть рішення щодо вашої участі шляхом розгляду мотиваційної частини в реєстраційній формі спільно з експертами Інституту Маркетингу. Мотивація апліканта грає ключову роль у здійсненні відбору кандидатів.

На конкурсній основі до участі в Програмі буде відібрано 20 компаній-учасниць. Буде перевагою при відборі, якщо від одного підприємства братиме участь декілька співробітників (максимум 3 особи). Також, перевага надаватиметься С-рівню учасникам (менеджери вищої ланки, управлінці, власники, співвласники).

IІI. Методологія оцінювання заявок

Перевірку заявок та відбір кандидатів здійснюватимуть представники ДУ “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” спільно з експертами Інституту Маркетингу. Мотивація апліканта грає ключову роль у здійсненні відбору кандидатів.

IV. Витрати

Відібраним до участі в програмі Export Academy 2022 повністю покриваються наступні витрати:

 • Онлайн навчання, вебінари, інформаційні матеріали;
 • Участь в подіях програми;
 • Витрати організаторів на підготовку та проведення навчальної програми;
 • Сесії з менторами та експертами програми.

Кожен учасник програми Export Academy 2022 повинен самостійно забезпечувати логістичні витрати, витрати на проживання та харчування під час участі в офлайн заходах програми.

V. Особливості реалізації програми

Навчання буде проходити у віртуальному тренінговому центрі, де будуть розміщені відео-лекції та додаткові матеріали для вивчення. Кожен модуль передбачає виконання домашнього завдання, яке буде перевірено тренером. Раз на модуль проходитимуть сесія зворотнього зв'язку з тренерами програми та можливістю нетворкінгу між учасниками.

Впродовж навчання буде здійснюватися моніторинг активності учасників. У випадку виявлення невиконаних завдань, що передбачені навчальною програмою, учасники будуть виключені з навчальної програми. У такому випадку, місце займе інший учасник з листа очікування. За результатами навчання учасники сформують експортний план з виходу на міжнародні ринки.

Сертифікація

Учасники, які виконали не менше 75% домашніх завдань та успішно презентували розроблений ними Експортний план, отримають Сертифікат міжнародного зразку від Інституту Маркетингу (Естонія).

Заключна частина

Інформація про учасників та переможців конкурсного відбору, поточні результати проходження програми, результати зворотного зв’язку, опитувань, отриманих в ході реалізації програми, а також фото та відеоматеріали, створені під час заходів, можуть бути використані Інститутом маркетингу Естонії, Офісом з розвитком підприємництва та експорту та партнерами програми на власних інформаційних ресурсах та у соціальних мережах.

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами по імейлу: sergey.pashukov@mi.ee

🠐 Повернутись до Service Export 2022

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності