Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Export Academy 2022 Самостійне навчання в онлайн-форматі: Умови

Увага! Воркшопи, в рамках навчання на самостійному та тренерському форматах, обов’язкові до участі для всіх учасників. Реєструючись на програму, учасники зголошуються відвідати всі воркшопи протягом навчання. Всі воркшопи відбудуться онлайн.

Зареєструватись на самостійне навчання в онлайн форматі може будь-який громадянин України, зацікавлений у розвитку експорту відповідного підприємства. Аплікант повинен бути діючим співробітником підприємства. Навчання проходитиме українською мовою.

Конкурсний відбір на самостійний формат відсутній, але організатори залишають право відмовити аплікантам у разі невідповідності критеріям програми.

Витрати

Навчання на програмі безкоштовне для відібраних учасників.

Сертифікація

Учасники, які пройшли більше 50% навчального матеріалу, отримають онлайн посвідку міжнародного зразку про проходження навчання від Інституту Маркетингу Естонії.

Заключна частина

Інформація про учасників та переможців конкурсного відбору, поточні результати проходження програми, результати зворотного зв’язку, опитувань, отриманих в ході реалізації програми, а також фото та відеоматеріали, створені під час заходів, можуть бути використані Інститутом маркетингу Естонії, Офісом з розвитком підприємництва та експорту та партнерами програми на власних інформаційних ресурсах та у соціальних мережах.

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами по імейлу: sergey.pashukov@mi.ee.

🠐 Повернутись до Service Export 2022

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності