Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Train the Trainers 2.0: Умови участі

I. Базові критерії участі у Програмі

До участі подаються сформовані команди складом із 6 осіб. Учасники команд повинні відповідати наступним критеріям:

 1. Аплікант має бути громадянином України;
 2. Аплікант повинен мати освіту, як мінімум рівня “Бакалавр”;
 3. Аплікант повинен мати достатній рівень володіння англійською мовою для вільного розуміння матеріалів курсу та спілкування з тренерами;
 4. Наявність досвіду від 2 років в сфері експорту, підприємницької діяльності чи консалтингу буде перевагою при відборі.

Команди формуються за географічним принципом, відповідно всі учасники команди, мають представляти один регіон України.

Рекомендований, але не обов'язковий, склад команди: 3 представники приватного сектору (незалежні консультанти, приватні компанії, особи, які працюють у сфері міжнародної торгівлі) 3 представники державного сектору (Міністерства, ОДА, міські ради, ТПП, агенції розвитку та інші).

Також в останню чергу будуть розглядатися особи, які направили заявку без команди. У разі, якщо їх буде відібрано до участі, вони будуть додані до існуючих команд.

Заявки від відібраних учасників минулорічної Програми Train the Trainers розглядатись не будуть.

IІ. Спеціальні критерії участі у Програмі

Участь у програмі – у першу чергу – надаватиметься сформованим командам із 6 осіб з одного регіону, апліканти якої відповідають базовим критеріям та наступним спеціальним критеріям:

 • Апліканти мають чітку мотивацію та професійні цілі, демонструючи це у аплікаційній формі;
 • Апліканти повинні працювати у сфері експортної діяльності, продажів, консалтингу;
 • Апліканти розуміють та погоджуються на інтенсивне навчання з жовтня 2021 до квітня 2022, та готові приділяти мінімум 10 годин на тиждень, що передбачає прослуховування відеолекцій, онлайн навчання, виконання домашнього завдання, практичних вправ, активну роботу у команді.

Просимо враховувати, що завдання в рамках програми виконується на базі реальних підприємств з наступних секторів: креативні індустрії, фешн індустрія, IT, легка промисловість, харчова галузь. Буде перевагою, якщо команда матиме домовленість із підприємствами щодо співпраці для виконання завдання в рамках програми. У разі потреби, відібраним до участі командам менеджери Програми допоможуть із пошуком підприємства.

IІI. Методологія оцінювання заявок

Перевірку заявок та відбір кандидатів здійснюватимуть представники Офісу з розвитку підприємництва та експорту спільно з Інститутом Маркетингу (Естонія) враховуючи встановлені критерії, реєстраційну заявку, та мотивацію апліканта. Мотивація аплікантів команди грає ключову роль у здійсненні відбору кандидатів.

На конкурсній основі до участі в Програмі буде відібрано 10 команд по 6 осіб (всього 60 осіб) з 10 областей України.

Заявки на участь у Програмі приймаються до 23:59 за київським часом 19 вересня 2021 року.

УВАГА! 21-22 вересня 2021 будуть проведені інтерв’ю англійською мовою для попередньо відібраних осіб та команд. У разі відсутності на інтерв’ю, ваша заявка буде відхилена.

IV. Витрати

Відібраним до участі в програмі Train the Trainers у 100% обсязі покриваються наступні витрати:

 • Онлайн навчання, вебінари, інформаційні матеріали;
 • Участь в подіях програми;
 • Організаційні витрати на проведення навчальної програми;
 • Сесії з менторами та експертами програми.

Кожен учасник програми Train the Trainers повинен самостійно забезпечувати логістичні витрати, витрати на проживання та харчування під час участі в офлайн заходах програми. Враховуючи карантинні обмеження, наразі офлайн воркшопи плануються починаючи з 2022 року.

Заключна частина

Інформація про учасників та переможців конкурсного відбору, поточні результати проходження програми, результати зворотного зв’язку, опитувань, отриманих в ході реалізації програми, а також фото та відеоматеріали, створені під час заходів, можуть бути використані Інститутом маркетингу Естонії, Офісом з просування експорту та партнерами програми на власних інформаційних ресурсах та у соціальних мережах.

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами по емейлу: sergey.pashukov@mi.ee

🠐 Повернутись до Train the Trainers 2.0

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності