Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Експортний потенціал органічного сектору України

Експортний потенціал органічного сектору України

Органічна харчова продукція набирає популярності у всьому світі. Попит на органіку буде продовжувати зростати в епоху після Covid-19, оскільки поживні та екологічно чисті продукти повністю відповідають сучасним трендам піклування про здоров'я та хороше самопочуття.

Україна впевнено завойовує місце надійного постачальника харчової органічної продукції на торговельній мапі світу. Як відомо, у 2019 році Україна посіла перше місце серед країн Європи з обсягу експорту органічної продукції до країн ЄС та друге місце серед країн світу. Україна вже експортує органічну продукцію до 35 країн світу та має конкурентні переваги для збільшення як географії, так і продуктової лінійки експорту.

Українські органічні оператори є стабільними учасником закордонних виставок, в тому числі на спеціалізованій виставці органічних харчових продуктів BIOFACH, яка у 2021 році проходить онлайн. Цьогоріч на "Біофах eSpecial 2021" Україна буде представлена національним павільйоном - Organic Ukraine Business Hub, організованим ГС Органічна Україна за підтримки проєкту Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», та стендом органічних ягідних підприємств, організованим за технічної підтримки проєкту International Trade Centre Ukraine.

До вашої уваги огляд експортного потенціалу органічного сектору України.

Завантажити огляд "Експортний потенціал органічного сектору України" в PDF

Інформація про експортний потенціал органічного сектору України підготовлено Офісом з просування експорту України за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності