Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Вибір ринку для розвитку експорту

Вибір ринку для розвитку експорту

Опис послуги

Прийняття рішення щодо виходу на конкретний ринок має ґрунтуватися на основі досліджень. Попередньо проведені дослідження зекономлять час та фінансові ресурси в процесі виходу на зарубіжні ринки.

Офіс з розвитку підприємництва та експорту надає компаніям і об'єднанням компаній послугу з визначення найбільш перпективних країн для експорту. Послуга базується на застосуванні скорингової моделі та передбачає вибір найбільш важливих показників, які визначають привабливість ринку, і порівняння країн за цими показниками.

Умови надання послуги

Враховуючи ризик необґрунтованої витрати ресурсів вашого бізнесу, послуга надається компаніям, які відповідають наступним критеріям:

  1. Належність підприємства до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва згідно з частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.
  2. Операційна діяльність протягом мінімум 3-х років.
  3. Кількість персоналу у штаті від 10 осіб.
  4. Наявність окремої структурної одиниці, що відповідає за зовнішньоекономічну діяльність з володінням англійською мовою.
  5. Наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг.

Послуга надається тільки українським компаніям-виробникам.

Потрібна допомога?

Напишіть повідомлення на ogvozdyova@epo.org.ua

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності