Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Інструмент Access2Markets для підтримки малого бізнесу у здійсненні торгівлі поза межами ЄС

Інструмент Access2Markets для підтримки малого бізнесу у здійсненні торгівлі поза межами ЄС

Європейська Комісія запустила портал для підтримки малого бізнесу у здійсненні торгівлі поза межами ЄС – «Access2Markets».

Новий портал відповідає на запити стосовно кращого пояснення торгових угод та допомоги компаніям у забезпеченні того, щоб їхня продукція мала право на митні пільги. Він буде обслуговувати як компанії, які вже торгують на міжнародному рівні, так і ті, які лише починають вивчати можливості на зовнішніх ринках.

«Access2Markets» розкладає весь набір правил та практичну інформацію, завдяки чому менші фірми можуть легше отримати доступ до відповідної інформації. «Access2Markets» забезпечує торгові умови для імпорту товарів до ЄС та експорту товарів на понад 120 зовнішніх ринків. Портал дозволяє компаніям лише за кілька кліків переглянути такі деталі щодо імпортованих та експортованих товарів: тарифи, податки, правила походження, вимоги до продукту, митні процедури, торгові бар’єри, статистику торгових потоків.

«Access2Markets» також включає пояснення, навчальні посібники та поширені запитання, щоб допомогти новим, а також досвідченим трейдерам проаналізувати переваги торгівлі з кожним із торгових партнерів ЄС. Він надає огляд законодавства ЄС про товари та послуги, а також контактні дані митних та інших державних органів держав-членів ЄС та їхніх торгових партнерів. Підприємства також можуть використовувати портал для зв’язку з DG «Trade», щоб повідомити про торгові бар’єри, з якими вони стикаються.

Інструмент самооцінки «Access2Markets» – «ROSA» – надає спеціальну допомогу щодо правил, які визначають «економічну національність» товару, відому як «правила походження». Вони спеціально розроблені в кожній торговій угоді, забезпечуючи захист чутливих ринкових секторів. Компанії можуть вимагати зниження чи усунення митних зборів, як це встановлено угодами. Компанії також можуть знайти інформацію про те, як торгівельні угоди регулюють торгівлю послугами, або про умови інвестування, чи брати участь у відкритих тендерах на іноземному ринку.

Кожен товар, що торгується на міжнародній арені, має код, який визначає, які імпортні мита та національні чи місцеві податки потрібно сплачувати. На «Access2Markets» підприємства можуть знайти не тільки код, але й те, які мита їм потрібно сплачувати в кожній юрисдикції. Інструмент «My Trade Assistant» дає змогу компаніям шукати інформацію про мита, податки, правила та вимоги до товарів на основі кожного продукту для кожного ринку. Портал оптимізований для використання на смартфонах та планшетах. Він включає додаткові зручні функції, щоб допомогти бізнесу отримати максимальну віддачу від торгових угод ЄС.

Використання функцій порталу є безкоштовним.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності