Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Чи діють для Вашого товару тарифні квоти?

Товари, на які встановлено безмитні тарифні квоти у рамках зони вільної торгівлі між Україною та ЄС

Встановлення безмитних тарифних квот ЄС передбачено для 36 видів товарів з України (яловичина, свинина, м’ясо баранини, м’ясо птиці, молоко, вершки, йогурти, зернові, висівки, мед, цукор, крохмаль, гриби, часник, солод, виноградний і яблучний соки, вершкове масло, цигарки, етанол, яйця та інші). Крім того, для 18 товарів тарифні квоти передбачають збільшення обсягів впродовж 5 років з дати застосування торговельних положень Угоди. Детальніше про збільшення обсягів читайте тут.

Для м’яса свинини, м’яса птиці, грибів, яєць та альбумінів встановлено додаткові тарифні квоти. Це означає, що після того, як обсяги основної тарифної квоти вичерпані для окремих товарів, які входять до даної тарифної квоти, встановлено додаткові обсяги.

Україна також встановила тарифні квоти для 3 видів товарів з ЄС (м’ясо свинини; м’ясо птиці та напівфабрикати з м’яса птиці та цукор) та передбачила додаткові тарифні квоти для м’яса птиці та цукру.

Повний перелік товарів, які підлягають квотуванню із зазначенням кодів товарної номенклатури ЄС, а також обсягами для увезення зі ставкою увізного мита 0%, визначений у Доповненні до Додатку І-А до Угоди про асоціацію.

Для того, щоб скористатися нульовою ставкою мита, необхідно перевірити наявність невикористаного залишку у рамках правила розподілу тарифної квоти та надати докази відповідного походження товару.

Дізнайтеся більше:

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності